Zapraszamy na Bezpłatne warsztaty z Digital Paitingu podczas Dni Otwartych w WSR! - 13 czerwca (sobota) 2015 r. o godzinie 12:00.
Skorzystaj z okazji i zapisz się na bezpłatne indywidualne spotkanie. Terminy: 10 czerwca (środa) w godz. 15:30 - 18:30 oraz 24 czerwca (środa) w godz. 15:30 - 18:30.
Zbliża się egzamin OKE potwierdzający kwalifikacje zawodowe - Asystent kierownika produkcji filmowej/telewizyjnej. Z tej okazji, w Warszawskiej Szkole Reklamy zostaną zorganizowane specjalne warsztaty przygotowujące.
W piątek, 29 maja 2015 o godzinie 19:00 w znanym i lubianym klubie Vegas zaczęły pojawiać się różne Sławy z Warszawskiej Szkoły Reklamy.
27 maja, o godzinie 19:00, w Kawiarni Kafka przy ul. Oboźnej w Warszawie odbył się wernisaż wystawy słuchaczy Warszawskiej Szkoły Reklamy.